Specjalista ds. elektroenergetycznych i inwestycji - Karlino

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w branży drzewnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Karlino, woj. zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzór nad pracami inwestycyjnymi z zakresu montażu maszyn i urządzeń;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie w pełnej sprawności technicznej i ruchowej urządzeń elektroenergetycznych, układów zasilania, napędów elektrycznych i układów sterowania urządzeń;
  • Nadzór nad pracami konserwacyjnymi, remontowymi i usuwanie awarii urządzeń elektroenergetycznych, sieciach zasilania, napędów elektrycznych maszyn i urządzeń oraz  układów sterowania
  • Analiza pracy maszyn i urządzeń, ich awaryjność oraz strat energetycznych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość funkcjonowania urządzeń elektro-energetycznych w zakładzie produkcyjnym;
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami podlegającymi  dozorowi technicznemu;
  • Uprawnień energetycznych D/G-1, D/G-2;
  • Dobrej znajomości MS Office, CAD, mile widziana znajomość SAP;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dodatkowy atut: znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego.

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy;
  • narzędzia pracy;
  • bogaty pakiet socjalny, ubezpieczenie;
  • dodatek za dyspozycyjność;
  • kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Zapraszamy do kontaktu i dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.