• Kontrast

Przedstawiciel handlowy (marki luksusowe)

Lokalizacja: mazowieckie (Polska)
Rodzaj umowy: B2B
Branża: Sprzedaż / obsługa klienta

Dla naszego Klienta, dystrybutora oprawek okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych
marek o światowym zasięgu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania będą polegały na:

  • rozwijaniu sprzedaży poprzez nawiązywanie nowych relacji z klientami (salony optyczne)
  • prezentowaniu i promowaniu produktów (produkt luksusowy)
  • bezpośrednim doradztwie handlowym w zakresie oferowanych produktów, podpisywaniu umów/zamówień, monitorowaniu płatności
  • podtrzymywaniu długofalowych relacji ze stałymi klientami
  • samodzielnym planowaniu oraz przeprowadzaniu wizyt u klientów
  • realizowaniu planów sprzedaży

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy cechują się:

  • orientacją na klienta i jego potrzeby
  • inicjatywą własną i zaangażowaniem w pracę
  • komunikatywnością i wysokimi zdolnościami interpersonalnymi
  • proaktywnością i samodzielnością
  • doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym i w obsłudze klienta
  • orientacją na wynik
  • mobilnością (niezbędne jest czynne prawo jazdy kat. B)

Pracodawca zapewnia:­

  • profesjonalne wdrożenie (m.in. szkolenia produktowe)
  • wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji
  • kartę multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon, wzorniki z oprawkami
  • pracę w młodym zespole, partnerską atmosferę

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Prywatna opieka medyczna