• Kontrast

HR Manager

Lokalizacja: wielkopolskie (Poznań)
Rodzaj umowy: -
Branża: HR

Dla producenta z branży farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

HR MANAGER

Kluczowe zadania:

  • Udział w tworzeniu, wdrażaniu i usprawnianiu polityki/strategii personalnej spójnie ze strategią firmy i zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Nadzór nad realizacją kluczowych procesów HR w ramach istniejących standardów (m.in.: rekrutacja, zatrudnienie, wdrożenie do pracy, ocena okresowa, polityka szkoleniowa, sukcesja, przeglądy wynagrodzeń, budżetowanie, kończenie współpracy), a także usprawnianie tychże procesów.
  • Zarządzanie budżetem działu HR.
  • Współpraca z Zarządem przy podejmowaniu decyzji personalnych oraz wsparcie w postaci doradztwa dla managerów.
  • Reprezentowanie firmy w sprawach związanych z personelem.
  • Udział w procesie budżetowania wynagrodzeń, nadzorowanie prawidłowości wprowadzania zmian w obszarze wynagrodzeń.
  • Współtworzenie systemów: wynagrodzeń, motywacyjnych oraz ocena ich efektywności i rekomendowanie zmian, a także współtworzenie regulaminów, standardów postępowania.
  • Tworzenie narzędzi wspierających rozwój pracowników oraz monitorowanie ich efektywności.
  • Opracowywanie planów szkoleniowych na bazie strategii szkoleń przyjętych w firmie, realizacja szkoleń zgodnie z przyjętymi założeniami, mierzenie efektywności.
  • Prowadzenie rekrutacji wewnętrznych i zewnętrznych we współpracy z działami zgłaszającymi zapotrzebowanie, selekcja kandydatów.
  • Opracowywanie profili kandydatów i profili kompetencji. Wsparcie w tworzeniu zakresów obowiązków i opisów stanowisk.
  • Opracowywanie i prowadzenie działań EB nastawionych na pozyskiwanie nowych pracowników, kształtujących pożądaną kulturę organizacyjną oraz umożliwiających prezentację firmy zarówno w środowisku wewnętrznym jak i zewnętrznym.
  • Prowadzenie działań edukacyjnych i informacyjnych w zakresie wdrażanych zmian organizacyjnych, personalnych.
  • Zarządzanie pracownikami podległego działu poprzez: zapewnienie odpowiedniego doboru kadry do wykonania zadań strategicznych zespołu HR, dbanie o rozwój podległych pracowników, wyznaczanie ścieżek karier, dokonywanie ocen okresowych, wyznaczanie celów i zadań, ocenę efektywności.
  • Prowadzenie regularnej analizy rynku pracy oraz okresowego benchmarku wynagrodzeń.
  • Dokonywanie analiz w obszarze HR w tym m.in.: efektywności pracy, nadgodzin, rotacji, absencji.
  • Raportowanie do RN i Zarządu działań zgodnie z harmonogramem i wytycznymi.
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów.
  • Archiwizowanie dokumentacji HR w wyznaczonym katalogu na dysku wspólnym oraz systematycznego raportowania w przyjętym systemie.

Poszukiwane u kandydatów:

  • Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem/projektami.
  • Doświadczenie we współpracy z menedżerami na różnych poziomach w organizacji, najchętniej w firmie o profilu produkcyjno-handlowym.
  • Pożądane cechy/postawa, wiedza i umiejętności: empatia, otwartość na ludzi, profesjonalizm, proaktywność, chęć i umiejętność wprowadzania zmian, usprawnień, nowatorskich rozwiązań, otwarta komunikacja, przyjazne nastawienie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, elastyczność, umiejętność pracy w zmieniajacym się środowisku.

Benefity

Parking dla  pracowników

Parking dla pracowników

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dofinansowanie nauki języków

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna