• Kontrast

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: wielkopolskie (Murowana Goślina)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: HR

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży wyposażenia mieszkań należacej do skandynawskiej grupy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie kadrowo-płacowym,
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej od momentu zatrudnienia pracownika do rozwiązania umowy o pracę,
  • Sporządzanie list płac,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Obsługa administracyjna benefitów pracowniczych oraz świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Współpraca z kierownikami,
  • Sporządzanie wewnętrznych i zewnętrznych raportów i deklaracji.

Szukamy kandydatek/kandydatów posiadających:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń (szczególnie związanych z pracą na produkcji), przepisów podatkowych, składkowych,
  • Posługiwanie się programem Płatnik oraz bardzo dobra znajomość Excela,
  • Dbałość o szczegóły i jakość danych,
  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • Systematyczność, dokładność i terminowość
  • Mile widziana znajomość systemu TETA

Pracodawca zapewnia:­

  • Prywatną opieka medyczna
  • Pakiety Multisport
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Zniżki pracownicze i dodatkowe świadczenia socjalne
  • Parking dla pracowników

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Parking dla  pracowników

Parking dla pracowników

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dofinansowanie nauki języków

Prywatna opieka medyczna