• Kontrast

Konsultant/-ka ds. sprzedaży szkoleń

Lokalizacja: Poznań
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: HR

W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lubisz kontakt z klientem? Nie masz oporu przed rozmowami telefonicznymi, a możliwość pracy w sprzedaży i na celach sprawia Ci fun? Zobacz, może to oferta dla Ciebie!

Kim jesteśmy? Firmą, która poprzez kompleksowe podejście do podnoszenia kwalifikacji ludzi i rozwoju zespołów przyczynia się do wzrostu innych organizacji, a więc naszych klientów biznesowych. A „od środka” jesteśmy zgraną ekipą ludzi, którzy CHCĄ ze sobą pracować, wiedzą PO CO pracują, robią TO z chęcią i zaangażowaniem.

Na co dzień szkolimy, rekrutujemy, doradzamy. Dobrze się znamy, spędzamy wspólnie czas, współpracujemy, uczymy i rozwijamy. Dla nas dobra atmosfera pracy ma ogromne znaczenie! Poznaj nas bliżej

Co jest dla nas ważne?

Twoja postawa, motywacja, nastawienie. Szukamy osoby lubiącej kontakt telefoniczny z klientem biznesowym, potrafiącej współpracować w zespole, zaangażowanej, samodzielnej i zorganizowanej, która chce rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe w kanale B2B.

Twoje obowiązki:

  • Będziesz odpowiedzialna/-y za nawiązanie pierwszego kontaktu telefonicznego z potencjalnymi klientami (najczęściej są to działy personalne, HR, People and Culture w dużych firmach), a przez to rozbudowywanie bazy firm, które mogłyby skorzystać z usług oferowanych przez Integrę. Taka rozmowa to jeden z ważniejszych etapów procesu sprzedaży projektów szkoleniowych czy doradczych. To początek budowania relacji z klientem, rozmowy o potrzebach klienta, poznania bliżej firmy klienta, a także przedstawienia oferty Integry i zainicjowanie dalszego kontaktu – rozmowy, spotkania. Wszystko to jest często wstępem do późniejszej współpracy.
  • Jeśli będziesz chętna/-y, możesz też dalej uczestniczyć w procesie sprzedaży, towarzysząc doświadczonym konsultantom HR i managerom projektów w kolejnych rozmowach czy spotkaniach z klientami.
  • Sam /- a na co dzień będziesz brał / -a udział w realizacji różnych kampanii sprzedażowo-marketingowych, w których będziesz mógł / -a wykorzystać także swoje pomysły oraz inicjatywy.
  • Z kategorii mniej przyjemnych, Twoim zdaniem będzie też uzupełnianie danych w systemie oraz tworzenie raportów ze swoich działań. Potrzebujemy tych informacji, bo to ułatwia zarówno Twoją pracę, jak i naszą. Poza tym lubimy mieć porządek i szybki, prosty dostęp do informacji, z których na bieżąco korzystamy.

Jeśli nie masz jeszcze wiedzy ani wcześniejszego doświadczenia w dziedzinie HR, nie martw się. Wszystkiego Cię nauczymy! Damy Ci duże wsparcie zarówno na początku, jak i w trakcie Twojej pracy – dzielenie się wiedzą i uczenie innych to w końcu nasz chleb powszedni.

Wyposażymy Cię też we wszystkie niezbędne narzędzia usprawniające Twoją pracę – laptop, telefon, dostępy do systemów, aplikacji, komunikatorów, baz danych. Pokażemy Ci, jak budować dobre relacje i dobre praktyki w biznesie.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę/ umowę zlecenie/ w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin) – Ty decydujesz;
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach z obszaru sprzedaży, rekrutacji, doradztwa Hr-owego;
  • Wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym i prowizyjnym;
  • Możliwość dalszego rozwoju w INTEGRZE;
  • Praca w nowoczesnym biurze, na ul. Górki w Poznaniu.

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów