Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Network Engineer

Lokalizacja: wielkopolskie (Poznań i okolice)
Rodzaj umowy: o pracę lub umowa B2B
Branża: Logistyka

Do Centralnego Departamentu IT, firmy świadczącej usługi logistyczne w zakresie transportu krajowego, międzynarodowego oraz logistyki kontraktowej poszukujemy osoby na pozycje:

Twoje zadania:

  • Administrowanie lokalną i zdalną infrastrukturą sieci na terenie Europy (przełączniki, routery, firewalle)
  • Zarządzanie siecią bezprzewodową klasy enterprise
  • Nadzór i monitorowanie dostępności, pojemności i wydajności sieci
  • Współpraca z dostawcami usług serwisowych w zakresie sieci, oraz dostawcami usług telekomunikacyjnych
  • Zapewnienie technicznego wsparcia w rozwiązywaniu problemów stabilności działania systemów sieciowych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Udział w innowacyjnych projektach międzynarodowych w zakresie sieci i jej bezpieczeństwa

Szukamy kandydatek/kandydatów posiadających:

  • 4-letnie doświadczenie w samodzielnym administrowaniu systemami sieciowymi
  • Praktyczną znajomość:
  • technologii TCP/IP, LAN/WAN, VPN
  • systemów opartych o technologie Cisco (routing/switching)
  • systemów NG Firewall - Checkpoint/Palo Alto
  • protokołów routing dynamicznego (BGP)
  • systemów SD-WAN (Cisco/Meraki)
  • Mile widziane: znajomość technologii WAF, Load Balancing, certyfikaty Cisco/Checkpoint na poziomie CCNP/CCSE
  • Znają język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację i korzystanie z dokumentacji technicznej (B2)
  • Posiadają umiejętność diagnozowania, lokalizowania i rozwiązywania problemów sieciowych
  • Potrafią pracować w zespole
  • Cechują się odpowiedzialnością, samodyscypliną i dobrą organizacją pracy

Pracodawca zapewnia:­

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę lub B2B długofalowa współpraca) w centralnym departamencie IT
  • Możliwość realizacji zadań w trybie hybrydowym
  • Wynagrodzenie podstawowe (negocjowane okresowo) oraz bonus kwartalny uzależniony od poziomu realizacji zleconych zadań
  • Możliwość rozwoju w wybranym kierunku specjalizacji w ramach Grupy, dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom oraz awansom i promocji między działowej
  • Dostęp do platformy edukacyjnej z możliwością otrzymania certyfikatów potwierdzających ukończenie kursów
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego (nauka za pośrednictwem platformy eTutor)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin, promocje związane z turystyką i sportem na platformie MyBenefit)
  • Wysoką kulturę organizacyjną: możliwość uczestnictwa w akcjach charytatywnych, cykliczne imprezy i eventy firmowe, okresowe konkursy dla pracowników i wiele innych...

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dofinansowanie nauki języków

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna