• Kontrast

Specjalista ds. Controllingu (Analityk Finansowy)

Lokalizacja: mazowieckie (Błonie k/Warszawy)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Finanse / księgowość

Dla naszego Klienta, firmy z branży TSL należącej do globalnej grupy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Wsparcie analityczne biznesu i odpowiednich linii produktowych w obszarze spedycji drobnicowej oraz całopojazdowej
  • Kontroling operacyjny
  • Analiza aktualnych wyników i wskazywanie elementów do podjęcia niezbędnych działań
  • Kontrola kosztów i cen sprzedaży wybranych produktów
  • Opracowywanie narzędzi i analiz do monitorowania i poprawy marży brutto na sprzedaży
  • Udział w procesie optymalizacji Łańcucha Dostaw
  • Ścisła współpraca z IT przy wdrażaniu narzędzi analitycznych
  • Udział w budżetowaniu i prognozowaniu
  • Udział w projektach z biznesem oraz w ich implementacji
  • Bieżąca i projektowa współpraca z oddziałami

Szukamy osób, które

  • Posiadają wykształcenie wyższe - ekonomiczne/matematyczne/informatyczne
  • Mają minimum kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze controllingu operacyjnego, finansowego czy też analizy danych służących do wsparcia biznesu i wdrażania odpowiednich narzędzi kontrolingowych.
  • Zainteresowane są rozwojem w obszarze controllingu i finansów
  • Znają na poziomie komunikatywnym język angielski
  • Posiadają szerokie umiejętności analizy danych
  • Znają bardzo dobrze MS SQL Serwer - w zakresie umiejętności tworzenia, zmiany i analizy zapytań
  • Doświadczenie w pracy z hurtownią danych
  • Zaawansowana znajomość Excel, Power Point, dużym atutem będzie znajomość VBA
  • Znajomość oprogramowania logistycznego typu Speed lub TMS będzie mile widziana
  • Cechują się inicjatywą w działaniu, dociekliwość, samodzielnością w wykonywaniu zadań oraz silną motywacja do pracy

Pracodawca zapewnia:­

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna bezpłatna opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta zniżkowa na paliwo
  • Karty sportowe
  • Możliwość rozwoju - szkolenia, projekty i kursy (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • System wdrożenia "Smart Start"
  • Możliwość zaangażowania się w Wolontariat i realizowanie pasji sportowych w drużynie Biegowej i Rowerowej

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna