• Kontrast

Manager Rekrutacji

Lokalizacja: dolnośląskie (Wrocław)
Rodzaj umowy: o pracę lub umowa B2B
Branża: HR

Dla naszego Klienta, Agencji Pracy Tymczasowej specjalizującej się w rekrutacji pracowników na rynki zagraniczne (głównie Belgia, Niemcy, Francja) poszukujemy osoby na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie rekrutacją i planami zatrudnienia pracowników tymczasowych na rynkach zagranicznych (Belgia, Francja, Niemcy)
  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu podległych rekruterów (6-10 osób)
  • Delegowanie i egzekwowanie zadań
  • Tworzenie modeli kompetencyjnych i opisów stanowisk
  • Inicjowanie oraz rekomendowanie nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR
  • Motywowanie, szkolenie, podnoszenie kompetencji i rozwój podległych pracowników
  • Prowadzenie rekrutacji i wdrażanie nowych członków zespołu
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników realizacji celów rekrutacyjnych
  • Długoterminowe i krótkoterminowe planowanie zatrudnienia – podejmowanie niezbędnych kroków, aby zapewnić przyciągnięcie, rekrutację i zatrzymanie personelu
  • Wdrażanie działań zapobiegających niedoborom kadrowym.

Szukamy kandydatek/ kandydatów którzy posiadają:

  • Minimum trzy lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w strukturach agencji pracy lub we współpracy z agencjami pracy przy realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiskach niższego szczebla
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność zarządzania ludźmi, wykazują się strategiczynym myśleniem
  • Są zorientowani zarówno na cele jak i na ludzi
  • Posiadają wykształcenie wyższe.

Pracodawca zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • jasny i atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer) oraz benefity (Luxmed, ubezpieczenie grupowe),
  • pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość rozwoju działu rekrutacji oraz realizację ciekawych projektów

Benefity

Elastyczny czas pracy

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna