Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Kierownik Budowy

Lokalizacja: zachodniopomorskie (zachodniopomorskie)
Rodzaj umowy: o pracę/B2B
Branża: Produkcja

Rekrutacje prowadzimy dla firmy, świadczącej usługi budowy i renowacji dróg leśnych, powiatowych i gminnych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Obsługa formalno-administracyjna procesu budowlanego w obszarze budownictwa drogowego,
  • Planowanie i przygotowanie procesu budowlanego,
  • Kosztorysowanie poszczególnych realizacji na podstawie programu do kosztorysowania (Rodos, Norma, ect.)
  • Nadzór jakościowy oraz koordynacja prac wykonywanych na budowie,
  • Udział w odbiorach robót,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji budowlanej,
  • Sporządzanie harmonogramów oraz bieżąca analiza postępu robót,
  • Prowadzenie monitoringu kosztów budowy i zużycia materiałów,
  • Współudział w przygotowaniu i zarządzaniu dokumentacją powykonawczą,
  • Kierowanie grupą podległych pracowników.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w kierowaniu budowami dróg
  • Uprawnienia budowalne do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych oraz aktów wykonawczych
  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa
  • Znajomość procesu inwestycyjnego od etapu planowania do odbioru
  • Umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów
  • Znajomość programów do kosztorysowania
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Współpracę B2B lub w oparciu o UoP;
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, auto służbowe;
  • Zakwaterowanie podczas delegacji
  • Samodzielność, decyzyjność, wpływ na rozwój firmy.