• Kontrast

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja: mazowieckie (Ogorzelice)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Dla naszego Klienta, jednego z największych w Europie producentów kontenerów użytkowych oraz systemów modułowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Redagowanie umów oraz dokumentów wewnętrznych spółki (projekty regulaminów i procedur wewnątrz organizacji);
  • Współpraca z instytucjami finansowymi i samorządowymi;
  • Prowadzenie spraw i dokumentacji związanej z projektami inwestycyjnymi spółki oraz ochroną środowiska;
  • Realizacja zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem spółki (nieruchomości, ochrona środowiska);
  • Realizacja zadań związanych z legislacją wewnętrzną, w tym dokumentacją ISO,
  • Obsługa organów spółki oraz prowadzenie rejestrów Biura Zarządu

Szukamy kandydatek/kandydatów posiadających:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: administracja, zarządzanie, prawo),
  • Wiedzę z zakresu kodeksu cywilnego oraz kodeksu spółek handlowych, jak również innych przepisów związanych z działalnością przedsiębiorstwa produkcyjnego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobrą organizację pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy zespołowej, są komunikatywni, z wysoką kulturą osobistą,
  • Umiejętność stosowania odpowiednich przepisów w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Proaktywną i zadaniową postawę,
  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, są samodzielni i zaangażowani w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Znających bardzo dobrze pakiet Ms Office,
  • Umiejętność redagowania umów

Pracodawca zapewnia:­

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia wiedzy, uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.