• Kontrast

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja: Okolice Poznania
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Automotive

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive należacej do międzynarodowej grupy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie lokalnych działów okołoprodukcyjnych i produkcyjnych w negocjowaniu umów i kontraktów z dostawcami
  • Optymalizacja kosztów na potrzeby zakładu poprzez poszukiwanie, nowych dostawców, unifikacja towarów wykorzystywanych w produkcji seryjnej wraz z pozytywnym wpływem na wynik zakładu
  • Współpraca z Kupcami branżowymi w obrębie działu zakupów na etapie projektu oraz bieżącej produkcji
  • Wsparcie zmian inżynieryjnych produktu od strony zakupowej
  • Przygotowywanie kosztorysów dla komponentów
  • Tworzenie i weryfikacja w systemie partnerów biznesowych oraz weryfikacja ich kont bankowych
  • Wystawanie faktur obciążeniowych dla dostawców
  • Nadzór nad poprawnością złożonych zamówień w systemie
  • Terminowe realizowanie zadań wynikających z harmonogramu Time to Market oraz ich raportowanie zgodnie z ustalonymi zasadami
  • Wsparcie produkcji i działu logistyki w eskalacji problemów u dostawców

 Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy posiadają:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrą znajomość j. angielskiego
  • zdolności nagocjacyjne
  • wykształcenie wyższe

Mile widziane:

  • znajomość wymogów PPAP
  • znajomość narzędzi z zakresu Problem Solving
  • znajomość wymagań IATF
  • znajomość systemów ERP

Pracodawca zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju;
  • Ciekawą pracę z odpowiedzialnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży automotive;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do świąt itp.).