Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Kierownik Sprzedaży - HoReCa

Lokalizacja: małopolskie (Kraków)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Sprzedaż / obsługa klienta

Dla naszego Partnera, międzynarodowej sieci handlowej z branży FMCG będącej czołowym dystrybutorem żywności dla branży HoReCa, poszukujemy:

KIEROWNIKA SPRZEDAŻY - HORECA

Twoje zadania będą polegały na:

  • rozwijaniu współpracy z klientami firmy oraz pozyskiwaniu nowych klientów z grupy HoReCa na terenie Krakowa i najbliższych okolic,
  • zarządzaniu (motywowaniu, wsparciu, monitorowaniu wyników) zespołem doradców handlowych,
  • tworzeniu planów rozwoju sprzedaży,
  • sporządzaniu analiz sprzedażowych i prowadzenie statystyk,
  • prowadzeniu rozmów handlowych oraz wspieraniu działań pracowników
  • reprezentowaniu firmy na eventach z Klientami

Szukamy kandydatek/ kandydatów którzy posiadają:

  • doświadczenia w pracy w dziale związanym ze sprzedażą dla klienta  biznesowego w branży spożywczej,
  • dużym atutem będzie znajomość branży i produktów kierowanych do HoReCa,
  • znajomość lokalnego rynku gastronomicznego,
  • umiejętność współpracy z klientem i posiadanie zdolności negocjacyjnych,
  • umiejętność analizy danych i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i motywację do osiągania jak najwyższych standardów i wyników oraz realizacja określonych celów,
  • wysoką kultura osobista,
  • pracowniczą książeczkę zdrowia (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia.

Pracodawca zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę medyczna i ubezpieczenie zdrowotne
  • fundusz socjalny, zniżki pracownicze,
  • karta benefitowa/sportowa
  • partnerską atmosfera i elastyczne godziny pracy
  • auto służbowe również do użytku prywatnego

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Parking dla  pracowników

Parking dla pracowników

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dofinansowanie nauki języków

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna