Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Specjalista Utrzymania Ruchu - Mechanik

Lokalizacja: wielkopolskie (okolice Swarzędza)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na pozycję:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Mechanik

Główne obowiązki:

  • Kontrola prawidłowości działania urządzeń produkcyjnych, dystrybucyjnych i innych urządzeń technicznych;
  • Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie wszelkich niezbędnych działań prewencyjnych;
  • Wykonywanie drobnych napraw konserwacyjnych;
  • Organizacja przeglądów technicznych oraz napraw urządzeń produkcyjnych i maszyn;
  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi, firmami dostarczającymi maszyny, urządzenia i materiały eksploatacyjne;
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane technik mechatronik, mechanik lub elektryk);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność diagnozowania i sprawnego usuwania awarii mechanicznych;
  • Uprawnienia SEP E1 do 1KV - mile widziane;
  • Uprawnienia do obsługuj elektrycznych wózków widłowych i podnośnikowych - mile widziane;
  • Doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie wyjściowe oraz premie miesięczne;
  • Szkolenia i możliwość rozwoju;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Kartę Multisport;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do świąt/urlopu.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.