• Kontrast

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: wielkopolskie (Poznań)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: HR

Dla naszego Partnera, międzynarodowej sieci handlowej z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:
  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie)
  • przygotowanie dokumentów - umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń umów, świadectw pracy i innych zgodnie z obowiązującym prawem pracy
  • udział w przygotowaniu deklaracji dla ZUS, US, GUS i innych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie
  • przygotowanie listy płac

Nasze wymagania:

  • minimum 2-lata doświadczenia w pracy w dziale kadrowo-płacowym bądź obsłudze kadrowo-administracyjnej pracowników
  • preferowane doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń
  • dobra znajomość Prawa Pracy
  • wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne

Pracodawca zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, fundusz socjalny, zniżki pracownicze, karta benefitowa)
  • udział w szkoleniach i kursach językowych
  • partnerską atmosfera i elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Parking dla  pracowników

Parking dla pracowników

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dofinansowanie nauki języków

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna