Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja: Poznań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Liczba wakatów: 1

Dla naszego Klienta, innowacyjnego producenta z branży spożywczej

(zdrowa żywność) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki będą polegały na:

  • analizie zapotrzebowania oraz zapewnianiu zaopatrzenia w zakresie surowców, opakowań i towarów handlowych zgodnie z polityką zakupów pracodawcy
  • składaniu zamówień u dostawców, obsłudze i kontroli poprawności faktur zakupowych
  • dbałości o terminowość dostaw
  • kontroli jakości realizowanych dostaw – we współpracy z Działem Jakości
  • kontakcie z dostawcami w ramach procesu reklamacyjnego
  • prowadzeniu bazy dostawców i jej stałym rozwoju
  • współudziale w procesach analizy potrzeb zakupowych, analizy ofert dostawców, negocjacji – razem z Kupcem odpowiedzialnym za określone portfolio
  • stałej optymalizacji cen oraz alternatyw dla kupowanych asortymentów, negocjowaniu warunków współpracy, budowaniu długoterminowych relacji – najwyższa jakość przy najniższej cenie
  • kontroli dokumentacji dotyczącej zamówień, dostaw, reklamacji, raportowanie okresowe

Czego poszukujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy w Dziale Zakupów
  • znajomości języków obcych: język angielski – komunikatywny; język niemiecki – będzie dodatkowym atutem;
  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia, logistyka, towaroznawstwo, technologia żywienia);
  • dobrej znajomości Excela;
  • mile widziane wiedza/szkolenia z zakresu negocjacji zakupowych, zarządzania łańcuchem dostaw itp.;
  • komunikatywności, wysokiej odpowiedzialność za powierzony obszar i konsekwencja w działaniu; umiejętności analitycznych, skrupulatności i uczciwości, umiejętności pracy w zespole.

Co otrzymasz w zamian:

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • codzienną pracę z miłośnikami zdrowego stylu życia;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie;
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop;
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, brak dress code’u.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Zapraszamy do kontaktu i dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia !