Księgowa-y

Lokalizacja: Kostrzyn Wielkopolski
Rodzaj umowy: o pracę
Liczba wakatów: 1

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej producentem mieszanek i dodatków cukierniczo-piekarniczych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Operacji Księgowych

Miejsce pracy: Kostrzyn / praca hybrydowa

Twoje zadania będą polegały na:

  • Wspieraniu funkcjonowania poszczególnych systemów wspomagających biznes z procedurami finansowymi oraz rozwiązywaniu bieżących problemów.
  • Aktywnym wsparciu innych użytkowników systemów, w tym szkolenia i rozwiązywanie problemów
  • Zapewnieniu poprawnej rachunkowości na centrach kosztowych celem prawidłowego raportowania rentowności według klienta / produktu / linii biznesu itp.
  • Skanowaniu i kodowaniu plików przychodzących i wychodzących z systemu SAP ERP (faktury, zaliczki, kasy, banki itp.)
  • Zadaniach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca nie obsługiwane przez zewnętrznych partnerów, np. faktury finansowe, księgowanie kosztów osobowych, rozliczenia podatkowe itp.
  • Asystowaniu w comiesięcznym przygotowaniu raportów grupowych i lokalnych
  • Bezpośrednim kontakcie z grupowym centrum finansowym
  • Przygotowywaniu przelewów manualnych

Szukamy kandydatek/kandydatów, którzy cechują się:

  • Wykształceniem wyższym kierunkowym – rachunkowość, finanse
  • Min. 2 latnim doświadczeniem w pracy w obszarze księgowości
  • Znajomością systemu SAP ERP
  • Znajomością systemów wspierających takich jak VIM, Mobile EX oraz Power BI, Cognos, QV będzie dodatkowym atutem
  • Znajomością języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Praktyczną znajomością pakietu MS Office
  • Zdolnością do adaptowania procedur i procesów
  • Proaktywnością w działaniu, zorientowaniem na cel
  • Dokładnością i rzetelnością
  • Umiejętnościami analitycznymi

Pracodawca zapewnia:­

  • Odpowiedzialną pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej (praca hybrydowa)
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie szkoleń językowych i branżowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatny parking
  • Bonus roczny

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.