Inżynier PLC

Lokalizacja: Września
Rodzaj umowy: o pracę

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży Automotive, zajmującej się budową systemów dachowych dla marek premium, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Identyfikowanie awarii maszyn, urządzeń oraz instalacji;
  • Naprawa usterek z obszaru automatyki;
  • Badanie przyczyn awarii, usterek, wdrażanie usprawnień;
  • Wykonywanie działań prewencyjnych (przeglądy maszyn, instalacji);
  • Monitorowanie stanu części zamiennych;
  • Raportowanie pracy (wskaźników, czasu przestojów, czasu reakcji itp.).

Oczekiwania naszego klienta:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość sterowników PLC, znajomość Simens Basic S7, środowiska TIA Portal;
  • Widza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki;
  • Wykształcenie wyższe – techniczne;
  • Znajomość schematów elektrycznych;
  • Znajomość Fanuc Basic – mile widziane;
  • Uprawnienia SEP do 1 Kv;
  • Znajomość j. angielskiego.

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwości rozwoju;
  • Kartę Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Zapraszamy do kontaktu i dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.