Dyrektor Kreatywny

Rodzaj umowy: o pracę

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Projektowanie i wdrażanie strategii marketingowej;
  • Odpowiedzialność za dobór narzędzi marketingowych i sprzedażowych;
  • Budowanie i planowanie kampanii reklamowych krótko i długoterminowych;
  • Planowanie i kontrolowanie budżetu marketingowego;
  • Odpowiedzialność za wynik prowadzonych działań marketingowych;
  • Obsługa nowych projektów marketingowych;
  • Udział w kreowaniu marki;
  • Zarządzanie pracą zespołu ds. marketingu.

Oczekiwania:

  • Umiejętność projektowania i wdrażania strategii marketingowych;
  • Kreatywność, otwartość, innowacyjność;
  • Wysoki poziom samodzielności, umiejętność podejmowania decyzji.
  • Wysoka orientacja na cel;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Pracodawca zapewnia: ­

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę;
  • Benefity: ubezpieczenie, karta multisport, dofinansowanie do języków obcych.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.