Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: mazowieckie (Warszawa)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Finanse / księgowość

Dla naszego Klienta, wiodącego producent stali, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa zatrudnionych zgodnie z przepisami prawa;
  • Wprowadzanie i uaktualnianie danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Samodzielne sporządzanie i naliczanie list płac dla wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT i GUS
  • Obsługa PPK, świadczeń pracowniczych, w tym ZFŚS, usług medycznych i innych benefitów
  • Koordynacja badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Tworzenie analiz oraz raportów kadrowo-płacowych;
  • Wsparcie kadry menedżerskiej i zarządu w rekrutacji oraz kwestiach związanych z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy

Szukamy osób, które posiadają

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmach produkcyjnych z systemem zmianowym)
  • Praktyczną znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziane doświadczenie w pracy z programem TETA HR)
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania listy płac i naliczania wynagrodzeń
  • Znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy na produkcji.
  • Znajomość programu Płatnik
  • Znajomość programów w pakiecie MS Office
  • Samodzielność i dobrą organizacja pracy, także pod presją czasu
  • Systematyczność, dokładność i terminowość
  • Wykształcenie min. średnie

Pracodawca zapewnia:­

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiety Multisport
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Program rekomendacji pracowników

Benefity

Program rekomendacji pracowników

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna