Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Analityk Biznesowy

Lokalizacja: mazowieckie (Warszawa)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Finanse / księgowość

Dla naszego Klienta, firmy dystrybucyjnej należącej do międzynarodowego holdingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Współtworzenie rozwiązań i narzędzi raportowych
  • Wsparcie analityczne działu handlowego
  • Wsparcie działu finansów w procesach budżetowania i raportowania (np. miesięcznego)
  • Funkcje kontrolne w obszarach monitorowania produktywności, marżowości sprzedaży i realizacji KPI
  • Udział w projektowaniu nowych i rozwój istniejących funkcjonalności systemów
  • Ścisła współpraca z kierownikami projektów, właścicielami produktu, jak też zespołem deweloperskim

Szukamy kandydatek/kandydatów posiadających:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w analizie / audycie / controlingu
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne / analityczne
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Bardzo dobrą znajomość programów z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel z VBA)
  • Umiejętności pracy z systemami finansowo – księgowymi oraz korzystania z różnych narzędzi systemowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość systemu SAP i programów związanych z BI oraz SQL

Pracodawca zapewnia:­

  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych inicjatyw
  • Prywatną opieka medyczna
  • Pakiet Multisport
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bony świąteczne

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna