Technik/Inżynier Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Poznań

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Technika/Inżyniera Utrzymania Ruchu

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • diagnostyka awarii, napraw oraz konserwacji prewencyjnych i predykcyjnych maszyn produkcyjnych;
  • przygotowywania analiz przyczyn awarii i usterek maszyn oraz opracowywania usprawnień niwelujących zaobserwowane przyczyny;
  • realizacji szerokiej gamy zleceń technicznych z zakresu obsługi produkcyjnych stanowisk pracy;
  • kontaktu z serwisami zewnętrznymi w zakresie obsługi parku maszynowego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronik/automatyk/elektryk), mile widziani także studenci studiów niestacjonarnych;
  • wiedza oraz praktyczne umiejętności z zakresu diagnostyki awarii mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych oraz układów sterowania,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • komunikatywność, chęć do pracy w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • atmosferę pracy zespołowej oraz możliwość uczestniczenia w rozwojowych zadaniach;
  • świadczenia dodatkowe (np. prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie);
  • bezpłatny transport lub dofinansowanie do dojazdów do pracy we własnym zakresie;
  • parking dla pracowników;
  • świętowanie wspólnych sukcesów.

Zainteresowane osoby, serdecznie poprosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.