Specjalista ds. zapewnienia jakości

Lokalizacja: Swarzędz
Rodzaj umowy: o pracę
Liczba wakatów: 1

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, należacej do międzynarodowej grupy, poszukujemy:

Miejsce pracy: Swarzędz

Twoje zadania będą polegały na:

  • Nadzorze i organizacji zadań związanych z normami ISO 14001, 50001 oraz częściowo 9001
  • Koordynowaniu działań Eko Teamu
  • Przeprowadzeniu i udziale w auditach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpracy z innymi działami oraz Centralą w Austrii
  • Prowadzeniu oraz nadzorze nad księgą zarządzania
  • Budowaniu świadomości z zakresu ZSZ we wszystkich obszarach firmy
  • Prowadzeniu szkoleń z tematów związanych z ZSZ dla pracowników firmy

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy posiadają:

  • Znajomość norm ISO 14001, 9001 oraz mile widziane 50001
  • Doświadczenie w pracy z normami ISO w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 – warunek konieczny
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów między działowych
  • Nastawienie na współpracę
  • Chęć rozwijania własnych kompetencji
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu ZSZ różnym grupom docelowym w firmie

Pracodawca zapewnia:­

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę MultiSport
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy, obiadów w kantynie i kursów językowych

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.