• Kontrast

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: wielkopolskie (Kalisz)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Dla naszego Klienta, firmy bedącej częścią międzynarodowej grupy, prowadzącej działalność w USA, Polsce i w Wielkiej Brytanii, będącej dostawcą dla sektora lotnicznego, poszukujemy:

Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie wycen we współpracy z pozostałymi działami
  • Prognozowanie i raportowanie sprzedaży
  • Uczestnictwo w spotkaniach z kluczowymi klientami w celu weryfikacji wydajności (dostawy, NPI, jakość, przyszłe prognozy, wydajności klienta w stosunku do prognoz)
  • Tworzenie i aktualizowanie statystyk i danych dotyczących skuteczności procesów obsługi klienta w oparciu o wymagane informacje systemowe
  • Monitorowanie wyników sprzedaży i innych kluczowych wskaźników efektywności
  • Komunikacja z klientem w zakresie zapytań biznesowych
  • Identyfikacja potencjalnych trudności i współpraca z klientami w celu ponownego zaplanowania i dostosowania popytu

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy:

  • Mają co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży, handlu i/lub obsłudze klienta w branży produkcyjnej
  • Posiadają doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Potrafią wynaczać priorytety
  • Porozumiewają się biegle w języku polskim i angielskim
  • Potrafią pracować w zespole
  • Bardzo dobrze znają programu Excel i aplikacje IT

Pracodawca zapewnia:­

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatną opiekę medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • kawę/herbatę
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Program rekomendacji pracowników

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dofinansowanie nauki języków

Prywatna opieka medyczna