Specjalista ds. BHP

Lokalizacja: Okolice Poznania
Rodzaj umowy: o pracę
Liczba wakatów: 1

Dla naszego Partnera, Centrum dystrybucyjnego z branży e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Poznania

Twoje zadania będą polegały na:

  • Opracowaniu i wdrażaniu standardów BHP zgodnie z wymogami prawnymi i biznesowymi
  • Prowadzeniu działań związanych z oceną ryzyka zawodowego oraz wdrażaniu rozwiązań w celu wyeliminowania narażenia na te zagrożenia i zapobiegania wypadkom
  • Prowadzeniu postępowań powypadkowych oraz tworzeniu wewnętrznych i zewnętrznych raportów
  • Przeprowadzaniu szkoleń z zakresu BHP
  • Analizie i ocenie stanu bezpieczeństwa pod kątem BHP oraz bezpieczeństwa pożarowego, identyfikacji zagrożeń
  • Prowadzeniu systematycznych kontroli warunków pracy oraz nadzórze nad przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ
  • Aktualizacji procedur, instrukcji BHP,
  • Promocji zdrowia i bezpieczeństwa w środowisku pracy

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy cechują się:

  • Minimum 3 letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze bezpieczeństwa i ochrony środowiska w działalności produkcyjnej lub usługowej
  • Biegłą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie (obowiązkowa)
  • Wykształceniem wyższym w obszarze BHP
  • Posiadają umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku w szybko rozwijającej się organizacji oraz pozytywnego wpływania na zespół kierowniczy i pracowników

Pracodawca zapewnia:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w szybko rozwijającej się organizacji
  • Realne możliwości rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
  • Możliwość współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru
  • Zapewniamy kompleksowy proces onboarding-u dopasowany do indywidualnym potrzeb pracownika
  • Codzienny smaczny ciepły posiłek, który pomaga zregenerować siły
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach)
  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna.