Przedstawiciel Handlowy - maszyny rolnicze

Rodzaj umowy: o pracę

Dla naszego klienta, autoryzowanego dystrybutora i serwisu maszyn rolniczych działającego na rynku od 25 lat, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Sprzedaż maszyn rolniczych, części i akcesoriów do maszyn oraz usług serwisowych;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje, zamykanie procesu sprzedaży;
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;
  • Promowanie usług serwisowych;
  • Nadzór nad realizacją zamówień.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie sprzedażowe w obszarze branży rolniczej;
  • Komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne;
  • Zmysł techniczny;
  • Umiejętność budowania relacji;
  • Proaktywność;
  • Samodzielność;
  • Orientacja na wynik.

Pracodawca zapewnia: ­

  • możliwość w rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (podstawa) oraz prowizja;
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód.