Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: woj.lubuskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie

Dla naszego Klienta dystrybutora, oprawek okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych
marek o światowym zasięgu, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: woj. lubuskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie

Twoje zadania będą polegały na:

  • rozwijaniu lokalnego rynku sprzedaży na podległym terenie trzech województw (województwo: lubuskie, dolnośląskie, opolskie) poprzez nawiązywanie nowych relacji z klientami (salony optyczne);
  • prezentowaniu i promowaniu produktów;
  • bezpośrednim doradztwie handlowym w zakresie oferowanych produktów, podpisywaniu umów/zamówień, monitorowaniu płatności;
  • podtrzymywaniu długofalowych relacji ze stałymi klientami;
  • samodzielnym planowaniu oraz przeprowadzaniu wizyt u klientów;
  • realizowaniu planów sprzedaży;

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli cechujesz się:

  • orientacją na klienta i jego potrzeby;
  • inicjatywą własną i zaangażowaniem w pracę;
  • komunikatywnością i wysokimi zdolnościami interpersonalnymi;
  • proaktywnością i samodzielnością;
  • doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym i w obsłudze Klienta;
  • orientacją na wynik;
  • mobilnością (posiadasz czynne prawo jazdy kat. B);

Pracodawca zapewnia:­

  • profesjonalne wdrożenie (m.in. szkolenia produktowe);
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji;
  • kartę multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon, wzorniki z oprawkami;
  • pracę w młodym zespole, partnerską atmosferę;

Ponadto na stanowisku Przedstawiciela będziesz uczestniczył w wielu eventach związanych z branżą optyczną, takich jak:

  • United Vision Glasses Fashion Days;
  • Targi optyczne;

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.