Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Dział Personalny

Lokalizacja: Poznań
Zakończenie rekrutacji: 31.01.2020
Rodzaj umowy: o pracę
Liczba wakatów: 1

Dla naszego Partnera, międzynarodowej sieci handlowej z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Personalnych (kadry i płace)

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania będą polegały na:
  • prowadzeniu szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie)
  • sporządzaniu umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń umów, świadectw pracy i innych dokumentów zgodnie z obowiązującym prawem pracy
  • wsparcie w przygotowaniu listy płac
  • przygotowanie deklaracji dla ZUS, US, GUS i innych

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy cechują się:

  • minimum rocznym doświadczeniem w pracy w dziale kadrowo-płacowym bądź obsłudze kadrowej
  • bardzo dobrą znajomością prawa pracy
  • profesjonalną komunikacją, dyplomacją i umiejętnością zachowania poufności

Pracodawca zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe (fundusz socjalny, zniżki pracownicze, karta benefitowa)
  • udział w szkoleniach i kursach językowych
  • partnerska atmosfera i elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy