Inżynier Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Okolice Poznania
Rodzaj umowy: o pracę

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive należacej do międzynarodowej grupy, poszukujemy Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, budynku, instalacji;
  • Naprawa usterek (mechanicznych, elektrycznych – jeśli posiadane uprawnienia, pneumatycznych, etc.);
  • Identyfikowanie zagrożeń ze strony niesprawnych maszyn lub instalacji;
  • Badanie przyczyn usterek i proponowanie usprawnień eliminujących ich wystąpienie w przyszłości;
  • Monitorowanie stanu części zamiennych;
  • Współpraca w tworzeniu listy części zamiennych;
  • Raportowanie wymaganych danych do wskaźników (np. czas przestojów, czas reakcji).

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy posiadają:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 2 – 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Świadectwa kwalifikacyjne dozoru/eksploatacji instalacji elektrycznych SEP do 1 kV – mile widziane;
  • Znajomość PLC Siemiens Basic S7, TIA, Fanuc Basic;
  • Znajomość mechaniki, elektryki i automatyki;
  • Znajomość j. angielskiego;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Pracodawca zapewnia:­

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne warunki pracy i możliwości rozwoju;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe);

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.