Główna-y Księgowa-y

Lokalizacja: Poznań/Czarnków
Rodzaj umowy: o pracę
Liczba wakatów: 1

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z wieloletnią tradycją, poszukujemy doświadczonej księgowej/-ego na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań/Czarnków

Twoje zadania będą polegały na:

  • przygotowaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • przygotowaniu dokumentacji cen transferowych
  • zarzadząniu podległym zespołem księgowym i nadzorze nad całą ewidencją księgową
  • przygotowaniu analiz i zestawień na potrzeby zarządu i grupy
  • udziale we wdrożeniu i rozwoju systemu ERP

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy posiadają:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości jako Główna-y Księgowa-y (w tym w firmie produkcyjnej)
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • dużym atutem będzie znajomość IFRS

Pracodawca zapewnia:­

  • narzędzia pracy + auto służbowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią roczną
  • dodatkowe świadczenia pracownicze

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.