Brygadzista Wydziału Produkcyjnego (Spawalnia)

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzisty Wydziału Produkcyjnego (Spawalnia)

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zadania:

  • Nadzór nad spawalnią i spawaczami (10-12 osób),
  • Rozdzielanie i harmonogramowanie pracy,
  • Rozdzielanie i inwentaryzowanie materiałów spawalniczych,
  • Doskonalenie wiedzy pracowników brygady spawaczy,
  • Kontrola dokumentacji spawalniczej oraz nadzór nad uprawnieniami,
  • Optymalizacja procesów spawalniczych,
  • Wdrażanie nowych technologii spawania,
  • Nadzór nad powierzonym sprzętem

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Doświadczenie w branży technik łączenia, spawania MIG/MAG/TIG oraz w nadzorze procesu spawalniczego,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność zarządzania zespołem, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość sfinansowania wszystkich niezbędnych kursów i szkoleń zawodowych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Dofinansowanie do dodatkowego pakietu ubezpieczeniowego,
  • Dodatkowe świadczenia finansowe z ZFŚS