Administrator Systemu ERP

Dla naszego klienta, instytutu badawczo-naukowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników w zakresie funkcjonowania systemu Simple ERP.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie prawidłowego funkcjonowania Systemu ERP, głównie w obszarze Finanse i Księgowość oraz Kadry i Płace.
  • Identyfikowanie i analiza problemów, przedstawienie możliwych rozwiązań.
  • Przeprowadzenie analizy potrzeb operacyjnych i customizacja modułów w zakresie obsługi procesów operacyjnych.
  • Konfiguracja i parametryzacja systemu ERP pod kątem wymagań użytkowników.
  • Rozwój systemu ERP poprzez implementację nowych funkcjonalności w ww. obszarach przy współpracy z dostawcą oprogramowania.
  • Tworzenie raportów, planowanie, opracowanie analiz funkcjonalnych istniejących procesów operacyjnych oraz analiza potrzeb związanych z rozwojem działalności Instytutu oraz Systemu ERP.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu ERP, tworzenie instrukcji dla użytkowników.
  • Współpraca z dostawcą oprogramowania w zakresie bieżącego użytkowania systemu oraz przy realizacji nowych funkcjonalności oraz integracji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość modułów Simple ERP w zakresie: finansowy, kadrowo-płacowy.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych, rozwojowych lub utrzymaniowych systemu ERP w obszarze finansowym i kadrowo – płacowym.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne.
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym.
  • Umiejętność tworzenia i zarządzania dokumentacją projektową/systemową.
  • Wysokie umiejętności analityczne i projektowe.
  • Samodzielność, rzetelność, wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne.
  • Dodatkowo: znajomość MS SQL.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stanowisku Głównego Specjalisty.
  • Rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach rozwojowych.
  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Bezpłatne miejsce parkingowe.
  • Pracę na terenie zielonego kampusu naukowego.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Zapraszamy do kontaktu i dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.