Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Plewiska
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Szukasz pierwszej pracy lub chcesz poszerzyć swoje doświadczenie w ramach pracy w Dziale Utrzymaniu Ruchu Produkcyjnego?

Twoim celem jest zdobycie wiedzy i kompetencji  w obszarze mechaniki, mechatroniki, elektryki i automatyki?

Mówisz w języku angielskim?

Zapraszamy do aplikowania!

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z ugrunowaną pozycją na rynku. Co oferuje?

  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji technicznych w ramach Działu Utrzymania Ruchu;
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje;
  • możliwość uzyskania uprawnień koniecznych na zajmowanym stanowisku;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • rozbudowany system premiowy;
  • komfortowe warunki pracy;
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna z opieką stomatologiczną (również dla członków rodziny), ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, kartę lunch pass;
  • spotkania integracyjne;
  • program rekomendacji pracowników;
  • bezpłatny transport do/z pracy z różnych lokalizacji w Poznaniu (Rondo Śródka, Rondo Rataje, Dworzec Główny, Ściegiennego/Głogowska, Smoluchowskiego, Malwowa/Grunwaldzka, Plewiska/Podgórna;
  • cykliczne konkursy z nagrodami;
  • możliwe wyjście na mecz Lecha Poznań w strefie Business Lounge;
  • paczki świąteczne dla pracowników oraz dzieci pracowników;
  • możliwość pracy w nadgodzinach oraz dodatki za pracę w weekend.

Zakres zadań i odpowiedzialności prezentuje się następująco:

  • wykonywanie planowych napraw i remontów maszyn produkcyjnych do wytwarzania, napełniania pakowania produktu;
  • wykonywanie napraw, regulacji i usuwania stanów awaryjnych powstałych podczas produkcji;
  • wykonywanie prac montażowych, instalacyjnych i innych prac remontowych;
  • tworzenie rozwiązań usprawniających proces, funkcjonowanie maszyn i urządzeń, ograniczających straty produkcyjne.

Jakie oczekiwania powinieneś spełniać:

  • znajmość języka angielskiego-być gotowym do mówienia w języku angielskim na co dzień, poziom podstawowy/komunikatywny będzie wystarcząjcy;
  • chcieć zdobywać i rozwijać swoje kompetencje w ramach pracy w Dziale Utrzymania Ruchu Produkcyjnego;
  • posiadać podstawową wiedzę z zakresu mechaniki, mechatroniki oraz elektryki, automatyki-mile widziane;
  • posiadać wykształcenie średnie - techniczne/zawodowe;
  • posiadać uprawnienia eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV, D–mile widziane.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Zapraszamy do kontaktu i dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Program rekomendacji pracowników

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna