Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Konstruktor Maszyn i Urządzeń

Lokalizacja: zachodniopomorskie (Koszalin)
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Branża: Inżynieria

Rekrutacje prowadzimy dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się organizacji, zajmującej się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, oraz świadczącej usługi podwykonawcze.

Zakres zadań i odpowiedzialności kształtuje się następująco:

  • Opracowywanie projektów nowych linii, maszyn i urządzeń (opieka nad jednym projektem od ustaleń po wykonanie i wdrożenie do produkcji);
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych do istniejących rozwiązań;
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej;
  • Praca w programie do projektowania 3D SolidWorks;
  • Kontakt z klientem, zagraniczne delegacje.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w konstrukcji, projektowaniu elementów maszyn i urządzeń;
  • Dobra znajomość programów do projektowania 3D (preferowany SolidWorks);
  • Wykształcenie techniczne wyższe (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka);
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

W zamian za Twój wysiłek i pasje do pracy, nasz klient oferuje:

  • Prace projektową w doświadczonym zespole Konstruktorów;
  • Prace nad jednym projektem od ustaleń, po wykonie i zlecenie produkcyjne;
  • Różnorodność projektów (produkcja prototypowa), dla różnych gałęzi przemysłu, dla klientów z Europy;
  • Uczestnictwo w spotkaniach z Klientami, delegacje zagraniczne;
  • Możliwość poznania szerokiego wachlarza procesów produkcyjnych;
  • Elastyczne godziny pracy rozpoczęcia pracy;
  • Solidne wynagrodzenie wyjściowe oraz premie, bonusy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Benefity m.in.: prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne z ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowników;
  • Szkolenia, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne.