Doradztwo HR

W ramach usługi consultingu HR wspieramy Państwa w zakresie pozyskania i zatrzymania pracownika w organizacji, oferując narzędzia pomagające porządkować i usprawniać procesy biznesowe, wypracowywać strategię, podnosić efektywność organizacji pracy. Doradztwo HR traktujemy jako działanie kompleksowe. Dokonujemy audytów i diagnoz, planujemy działania i przystępujemy do ich realizacji. Na koniec mierzymy efekty prowadzonych projektów. Wierzymy, że nowoczesne doradztwo personalne HR musi opierać się na wiedzy – aktualnych badaniach, raportach, a także doświadczeniu we wdrażaniu rozwiązań w firmach poprzez consulting HR.

Konsulting HR

Poprzez konsulting HR proponujemy m.in. tworzenie modeli kompetencyjnych wspomagających procesy rekrutacji i selekcji, szkoleń, awansów, wypracowywanie opisów stanowisk, przygotowywanie i przeprowadzenie projektów dotyczących badania satysfakcji pracowników, a także działania wzmacniające markę pracodawcy: Employer Branding (budowanie wizerunku) i Onboarding (wystandaryzowane wdrożenie nowego pracownika).  

Nasi consultanci HR to osoby o wieloletnim doświadczeniu. To praktycy, których portfolio zakończonych z sukcesem projektów jest bardzo zróżnicowane pod względem branż i typów organizacji.

Oferta doradztwa personalnego HR

Nasi consultanci HR w ramach budowania modeli kompetencyjnych skutecznie zidentyfikują mocne strony zespołu i danego pracownika, jak i obszary, nad którymi warto popracować. Ta usługa konsultingu HR cieszy się szczególną popularnością, co świadczy nie tylko o wysokiej jakości pracy konsultantów Integry, ale również rosnącą świadomością istoty budowania modeli kompetencyjnych dla firm.

W ramach doradztwa HR proponujemy również tworzenie opisów stanowisk. To pozornie proste zadanie wymaga nie tylko znajomości potrzeb danej organizacji, ale także realiów rynkowych.

Badanie opinii i satysfakcji pracowników jest usługą w ramach consultingu HR, na którą decydują się firmy dojrzałe, zdające sobie sprawę z tego, że najważniejszym zasobem każdej firmy jest człowiek. Celem tej usługi z zakresu doradztwa HR jest rozpoznanie, jakie warunku i w jakim stopniu spełniają potrzeby i oczekiwania pracowników.

Ważnym elementem oferty consultingu HR jest także wypracowanie skutecznego procesu onboardingu, dzięki któremu nowy pracownik nie tylko wejdzie w organizację z większą wiedzą i pewnością, ale będzie znał cel swojej pracy.

HR Consulting Poznań – dlaczego warto?

Zespół consultantów HR Integra Consulting Poland ma doświadczenie w realizacji projektów z zakresu doradztwa personalnego w firmach z całej Polski. Co zyskasz poprzez współpracę z nami?

– dopasowanie usługi doradztwa HR do potrzeb Twojej firmy

– oszczędność czasu

– najświeższe informacje rynkowe

– skuteczne narzędzia

– współpracę z ekspertami

– dostępność konsultantów

– wzmocnienie wizerunku firmy jako dobrego pracodawcy

Kontakt

Elżbieta Majewska - Drąg

tel/fax.: (61) 661 30 80
tel. kom.: 669 888 032 elzbieta.majewska@integra-consulting.pl Wyślij zapytanie