Dla Pracodawcy

Jesteśmy obecni na rynku od 1997 r. Znajdujemy się w czołówce polskich firm szkoleniowo – doradczych. Wspieramy Państwa na każdym etapie rozwoju organizacji w obszarach takich jak: szkolenia kompetencyjne, Lean Management, dobór personalny, rekrutacja i selekcja, doradztwo HR i coaching.

Usługi rekrutacyjne dla pracodawców

Realizując procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie (również najwyższa kadra zarządzająca), dzięki posiadanym kompetencjom, dostępnym narzędziom i sprawdzonym metodom działania, dostarczamy Państwu nie tylko wartościowych kandydatów, ale także aktualną wiedzę na temat rynku pracy oraz informację dotyczą postrzegania Państwa firmy. Wspólnie pracujemy nad budowaniem Państwa wizerunku jako „pracodawcy z wyboru”.

Z naszych usług rekrutacyjnych, doradczych, szkoleniowych skorzystało już ponad 500 firm – znaczna część współpracuje z nami długofalowo. W rezultacie naszych rekomendacji zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – wielu z nich awansuje i rozwija się dalej razem z Państwem.


Korzyści ze współpracy z firmą rekrutacyjną Integra Consulting Poland:

  • Dostęp do PROFESJONALISTÓW Z DZIEDZINY HR, zarządzania procesami, zarządzania strategicznego, psychologii biznesu.
  • INDYWIDUALNY PROCES DORADCZY dopasowany do potrzeb klienta. Bazując na wieloletniej praktyce, tworzymy i WDRAŻAMY ROZWIĄZANIA dopasowane do indywidualnych potrzeb organizacji.
  • Optymalne rozwiązania, które opracowujemy  w oparciu o SPRAWDZONE METODY I NARZĘDZIA PRACY.
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU poprzez oddanie rekrutacji w ręce zewnętrznego eksperta oraz indywidualna KALKULACJA KOSZTÓW I RYZYKA DZIAŁAŃ związanych z procesem doradczym.
  • EMPLOYER BRANDING i MAPOWANIE RYNKU w procesie rekrutacji. Dzięki rozmowom z kandydatami, klient uzyskuje informacje o rynku pracy oraz poznaje opinie o firmie, jako potencjalnym pracodawcy.
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ na każdym etapie procesu rekrutacji oraz PEŁNE WSPARCIE w zakresie oceny kompetencji wybranych kandydatów w indywidualnie dostosowanej metodyce (AC, DC).


Kontakt

Katarzyna Maciejewska

tel/fax.: 61 661 30 80
tel. kom.: 669 888 044 katarzyna.maciejewska@integra-consulting.pl Wyślij zapytanie