Integra Integra Integra Kliknij, aby przejsć dalej
Kliknij, aby przejsć dalej
  • Kontrast

Manager Restauracji

Lokalizacja: wielkopolskie (Poznań i okolice)
Rodzaj umowy: o pracę lub umowa B2B
Branża: Sprzedaż / obsługa klienta

Dla naszego Klienta, firmy posiadającej restauracje Sushi, poszukujemy:

Managera Restauracji

Twoje zadania będą polegały na:

  • Zarządzaniu restauracją i personelem;
  • Współpracy z zespołem, motywowaniu i wspieraniu pracowników;
  • Marketingu i promocji restauracji;
  • Pozyskiwaniu i podtrzymywaniu długofalowych relacji z klientami;
  • Planowaniu i realizowaniu strategii firmy;
  • Dbałości o sprawy bieżące i rozwiązywaniu pojawiających się problemów;
  • Pracy biurowej

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy cechują się:

  • Min. 2 letnim doświadczeniem w prowadzeniu restauracji;
  • Orientacją na Klienta i jego potrzeby;
  • Bardzo dobrą organizacją pracy własnej i zespołu oraz umiejętnością ustalania priorytetów;
  • Umiejętnościami rozwiązywania problemów;
  • Myśleniem strategicznym i kreatywnością;
  • Proaktywnością i zaangażowaniem w pracę;
  • Komunikatywnością i zdolnościami interpersonalnymi;
  • Znajomością języka angielskiego;
  • Posiadają czynne prawo jazdy kat. B.

Pracodawca zapewnia:­

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy (smartfon, laptop)
  • Dużą samodzielność i otwartość na pomysły
  • Elastyczność godzin pracy

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Benefity

Elastyczny czas pracy

Parking dla  pracowników

Parking dla pracowników