• Kontrast

Kierownik Produkcji

Lokalizacja: warmińsko-mazurskie (Mrągowo)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby, która obejmie role:

Zakres zadań i odpowiedzialność:

  • Zarządzanie obszarem produkcji, zapewnienie ciągłości oraz płynności procesów produkcyjnych;
  • Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych, kontrola jakości, czasu, kosztów;
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów;
  • Rozwój kompetencji zespołów, planowanie szkoleń i ścieżek karier z uwzględnieniem potencjału pracowników;
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracowników i przestrzeganie zasad BHP;
  • Identyfikacja obszarów wymagających optymalizacji i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie wydajności i efektywności produkcji;
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów, nowych linii, maszyn.

Oczekiwania względem kandydata:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (Kierownicy Zmiany, Group Liderzy, pracownicy produkcji);
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele, plany, wskaźniki;
  • Umiejętność współpracy i zarządzania ludźmi;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2;
  • Samodzielność w działaniu, wysoki poziom odpowiedzialności i orientacji na cele;
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i przywódcze;
  • Znajomość procesów ciągłego doskonalenia.

W zamian za Twój wysiłek i pasje do pracy nasz Klient oferuje:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się międzynarodowej firmie;
  • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa;
  • Wynagrodzenie uwzględniające posiadane kwalifikacje (pensja stała + premie + narzędzia pracy);
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach czy współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Benefity (ubezpieczenie medycznie, ubezpieczenie grupowe, premie świąteczne itp.).

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Parking dla  pracowników

Parking dla pracowników

Program rekomendacji pracowników

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna