• Kontrast

Specjalista ds. HR / HR Business Partner

Lokalizacja: mazowieckie (Ogorzelice)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Dla naszego Klienta, jednego z największych w Europie producentów kontenerów użytkowych oraz systemów modułowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • kreowanie procesu wdrażania i rozwoju pracowników,
  • wsparcie w organizacji i nadzór nad przebiegiem praktyk uczniowskich i studenckich oraz staży,
  • tworzenie założeń polityki personalnej, ścieżek kariery i rozwoju pracowników i ich realizacja,
  • tworzenie systemów oceny pracowniczej, motywacji i wynagrodzeń,
  • opracowywanie zakresów obowiązków dla pracowników,
  • koordynacja projektów szkoleniowych,opracowywanie analiz, raportów i prezentacji.

Szukamy kandydatek/kandydatów z :

  • wykształceniem wyższym o kierunku: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub humanistyczno – społeczne, socjologia,
  • minimum 3 letnim doświadczeniem w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych/headhuntingu oraz realizacji projektów w obszarze miękkiego HR,
  • praktyczną wiedzą z obszaru ZZL,
  • umiejętnością pracy zespołowej, są komunikatywni, z wysoką kulturą osobistą,
  • otwartością na wyzwania, elastycznością (różnorodność projektów),
  • dobrą znajomością MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • którzy są dynamiczni w działaniu i szybko adaptują się do zmian

Pracodawca zapewnia:­

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia wiedzy, uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.