• Kontrast

Lean Manager

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie (Włocławek)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Dla naszego klienta, poszukujemy Lean Managera, potrafiącego budować kulturę ciągłego doskonalenia, poszukiwać obszarów do usprawnień, wdrażać praktyczne narzędzia, monitorować i utrzymywać wyniki.

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Zdefiniowanie potrzeb organizacji w obszarze Lean Management;
  • Analiza marnotrawstw, identyfikacja wąskich gardeł, poszukiwanie obszarów do poprawy;
  • Opracowywanie i wdrażanie Lean Management, projektów i narzędzi usprawniających pracę organizacji od działów produkcji po pozostałe działy w organizacji;
  • Współpraca w ramach prowadzonych projektów z innymi działami w organizacji;
  • Powoływanie i kierowanie zespołami projektowym, określanie zadań do zrealizowania, organizowanie regularnych spotkań roboczych;
  • Monitorowanie i utrzymywanie wyników;
  • Budowanie kultury Lean Management i szkolenie pracowników.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych usprawniających efektywność procesów produkcyjnych, magazynowych i procesów w łańcuchu dostaw;
  • Praktyczna znajomość takich narzędzi, jak: Lean Manufacturing, Six Sigma, Teorii Ograniczeń, 5S, Kaizen, Kanban, SMED, TPM itp.;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Wysoki poziom motywacji, zaangażowania i orientacji na cel;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w ramach grup projektowych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość wykorzystanie swojego doświadczenia, wiedzy, własnych pomysłów we wdrażaniu kultury i narzędzi Lean w organizacji;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, decyzyjność w ramach swojego obszaru;
  • Możliwość zbudowania swojego zespołu;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szkolenia i kursy;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową, bilety do kina;
  • Świadczenia i pożyczki z ZFŚS.

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna