• Kontrast

Inżynier Procesu

Lokalizacja: wielkopolskie (Sieraków)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby, która obejmie rolę Inżyniera Procesu.

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych;
  • Inicjowanie, opracowywanie i uczestnictwo przy tworzeniu procedur, instrukcji stanowiskowych oraz niezbędnej dokumentacji;
  • Wdrażanie projektów optymalizujących procesy produkcyjne na podległym obszarze;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej procesu produkcyjnego;
  • Analiza realizacji planów produkcji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu;
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing - mile widziane.

Nasz Klient oferuje:

  • Prace w stabilnej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia roczna;
  • Dofinansowanie do dojazdu do pracy (od 15km);
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych;
  • Świadczenia socjalne;
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Benefity

Finansowanie zajęć sportowych

Elastyczny czas pracy

Parking dla  pracowników

Parking dla pracowników

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dofinansowanie nauki języków

Ubezpieczenie  na życie

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna