• Kontrast

Automatyk

Lokalizacja: warmińsko-mazurskie (Mrągowo)
Rodzaj umowy: o pracę
Branża: Produkcja

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk

Twoje zadania będą polegały na:

  • Zapewnieniu wysokiej jakości napraw, usprawniających stan techniczny maszyn i urządzeń;
  • Przygotowywaniu raportów CMMS z przeprowadzonych prac, wprowadzeniu technik prewencyjno- zapobiegawczych;
  • Szybkim reagowaniu na awarie, komunikacji ze stronami, których dotyczy problem oraz skutecznym usuwaniu wszelkich usterek;
  • Przeprowadzaniu modernizacji maszyn i urządzeń na terenie obiektu;
  • Wsparciu zespołu UR w rozwiązywaniu problemów technicznych;

Szukamy kandydatek/ kandydatów, którzy posiadają:

  • Staż pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie z zakresu automatyki przemysłowej;
  • Wiedzę na temat sterowania urządzeń;
  • Umiejętność programowania sterowników PLC;
  • Znajomość zagadnień elektrotechnicznych/automatyki przemysłowej;
  • Swobodnie posługiwanie się dokumentacją elektryczną;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV;

Pracodawca zapewnia:­

  • Ciekawą i wymagającą pracę z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive;
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium;
  • Pozytywną atmosferę w pracy, w działach ze szczupłymi strukturami;
  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dodatkową premię świąteczną;
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Korzystną ofertę ubezpieczeń grupowych

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych” za pomocą przycisku Aplikuj na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Benefity

Dofinansowanie szkoleń  i kursów

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Prywatna opieka medyczna